Masterpass AT CZ SK [Mod + APK] Android

4.5.36

Do you want Masterpass AT CZ SK 4.5.36 [Mod + APK] Android? Get it on our website. Finance games are very popular and this fresh title is developed by MasterCard. With a Size of just about 6.7M, You dont need to worry about your storage quota. The current version is v(version which is latest till now. Also, You need android devices of Android 4.4 and up to run it. So, Enjoy!

Developer
MasterCard
Version
4.5.36
Updated
December 20, 2019
Requirements
4.4 and up
Size
6.7M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Jednoduché a bezpečné platby s Masterpass™ aplikací digitální peněženky
Masterpass™ AT, CZ, SK je oficiální digitální peněženka Mastercard® pro Rakousko, Českou Republiku a Slovensko. Peněženka umožňuje jednoduché a bezpečné nakupování na internetu i v kamenných obchodech pomocí bezpečně uložené platební karty všude, kde vidíte akceptační značku Masterpass™. Masterpass™ je globální platební služba společnosti Mastercard®, která vám umožňuje nakupovat pomocí aplikace peněženky u internetových prodejců, ve vybraných hypermarketech na samoobslužných terminálech a u vybraných čerpacích stanic všude kde je logo Masterpass™.

Jak aktivovat aplikaci?
Aplikace peněženky se aktivuje pomocí ověřovacího kódu doručeného SMS zprávou na zadaný telefon. Následně si musíte zvolit přístupový kód (mPIN), který je potřebný pro přístup do aplikace a pro potvrzení platby.
Uživatel potřebuje zadat následující údaje platební karty (jméno, číslo karty, datum expirace, CVC2/CVV2) a aktivovat kartu pomocí 1Kč aktivační transakce, která slouží k ověření oprávněného držení zadávané karty.Platební karta musí být povolena pro e-commerce platby ( a případně i aktivně podporovat 3DSecure transakce)
Více informací o peněžence Masterpass™ naleznete na masterpass.cz/info

Images

What's new

Minor bug fixes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *