MHRS Mobil Mod APK (Unlimited)

7.0.4

MHRS Mobil 7.0.4 Mod APK (Unlimited) which is a popular Medical based app is now available to download. You can download it easily because the size is only 8.4M and version is 7.0.4. Developed by T.C. Sağlık Bakanlığı, this app has been last updated on September 14, 2020. Download the APK + Mod right away only on APKLynda website.

Developer
T.C. Sağlık Bakanlığı
Version
7.0.4
Updated
September 14, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
8.4M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı'na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için [email protected] adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Images

What's new

There were minor bugs in the system.
Performance improvements.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *