TVN24 GO Latest MOD Updated

1.2.4

Looking for TVN24 GO 1.2.4 Latest MOD Updated for a long time? Download for free here. We are presenting you this superb News & Magazines based title which is developed well by TVN S.A.. With a Size of 14MB and version of v1.2.4, this app has been updated recently on June 18, 2020. You can grab it right away if you have Android 5.0 and up devices. Download link is given here.

Developer
TVN S.A.
Version
1.2.4
Updated
June 18, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
14M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

TVN24 GO to pierwsza polska newsowa platforma wideo, dzięki której newsy oglądasz jak chcesz i kiedy chcesz – to Ty decydujesz!

Dajemy Ci dostęp do kanałów TVN24 i TVN24BiS na żywo oraz biblioteki programów na żądanie, a także zawsze gdy dzieje się coś istotnego do dodatkowych transmisji z najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie, które zobaczysz tylko online.

Nie ominie Cię żaden news: możesz kontynuować oglądanie na komputerze, smartfonie lub telewizorze; cofnąć program na żywo do 2 godzin albo skorzystać z możliwości odtworzenia programu nawet sprzed 7 dni.

TVN24 GO to aplikacja osobista, dlatego dzięki profilom użytkownika, personalizowanym listom programów i alertom to Ty wybierasz, co Cię interesuje.

Dostęp to treści wideo oraz kanałów linearnych jest płatny, natomiast po raz pierwszy możesz słuchać w podróży kanałów na żywo oraz wybranych programów bez opłat.

Images

What's new

Poprawa błędów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *